Hakkımızda

Atılım Örme Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. olarak, bu isimle Türkiye’yi tüm dünyada temsil etmekten gurur duyuyoruz. 1990 yılında attığımız temellerin üzerine, 2000 yılında kurulan firmamızla milenyum çağına girerken, tekstil sektörüne de çağ atlattık. Kuruluşumuzdan itibaren, her yıl üretim kapasitemizi artırdık ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak her zaman bir adım önde olduk.

Atılım Örme olarak, tamamen öz kaynaklarla ve yerli bir marka olarak ticaret hayatımıza başlarken, dünyayı takip ederek kalitemizi artırmayı ve dünya tarafından takip edilen bir firma olmayı hedefledik. Türkiye’nin önde gelen tekstil firmaları ile üst düzey iş ortaklıkları sürdürürken, ihracat hacmimizi de yüksek tutarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Tekstil üretim sektörünün öncüleri arasında yer alarak sektöre yön vermekle birlikte önlük ve maske kumaşı üretiminde ve ihracatında zirvede yer alıyoruz. Ev tekstili, gelinlik-abiye, dış giyim, iç giyim, medikal giyim ve teknik tekstil gibi kategorilerde; yüksek kaliteli ürünler üreterek firmaların ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını, optimum düzeyde karşılıyoruz. Ev tekstilinde aylık 3,5 milyon metrelik üretime sahipken, gelinlik ve abiyede 1,5 milyon metre / ay , 1600 adet ve sürekli artan renk seçeneği sunuyoruz. Aynı zamanda medikal tekstil alanında da tüm sağlık sektörünün ihtiyacını karşılayacak kumaşlar üretmeye devam ediyoruz.